Hakkımızda

Taşkın Teknik Makine Ankara’da kurulu fabrikasında 60 yılı aşkın tecrübesi ile hem demiryolu iş ve bakım makineleri sektöründe üretim , satış ve satış sonrası hizmetler , hem de savunma sanayi sektöründe satış sonrası hizmetler konusunda hizmet vermektedir.

Savunma Sanayine yönelik olarak 2012 yılından itibaren hizmet vermekte olan firmamız Türk silahlı ve emniyet kuvvetlerinin her türlü zırhlı araçlarına hem fabrikasında hem de mobil servis hizmeti yedek parça, bakım ve servis konusunda sektörün çözüm ortağıdır.

Tüm süreçlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan Taşkın Teknik Makine, kaliteden ödün vermeden iş yapma anlayışıyla çalışan bir şirket olarak satış sonrası servisleriyle de sektöründe fark yaratmaktadır.


Kalite Politikamız


Taşkın Teknik Makine Oto. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti. ulusal ve uluslararası piyasada önemli demiryolu iş ve bakım makineleri üreticilerinden biri olmayı hedeflemiştir.

Taşkın Teknik Makine Oto. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti belirlediği bu hedefe ulaşmak için koşulsuz müşteri memnuniyeti olan bir kalite politikası öngörmüştür. Bu çerçevede müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı, uluslararası kalite ve standartlarda ürünleri geliştirmeyi, üretmeyi ve pazara sunmayı, sözleşme koşulları ve yasal yükümlülüklerle birlikte kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı ve bu sistemin etkinliğini de sürekli olarak iyileştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

Bunları gerçekleştirebilmek için:

· Ulusal ve uluslararası pazar koşullarını ve müşteri beklentilerini takip eder ve gereken düzenlemeleri yapar.

· Şirket çalışanları, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için eğitilir ve bilinçlendirilir.

· İnsana ve çevreye zarar vermeden en kaliteli şekilde üretim yapmayı amaç edinir.